Використання малих форм активного відпочинку першокласників в рамках впровадження НУШ

​Анотація: Зниження рухової активності порушує процеси нормального розвитку дитини, веде до зміни обміну речовин. Тоді як достатня рухова активність тонізує центральну нервову систему дітей, під час руху підвищується обмін речовин та відбувається активізація нервових клітин усіх ділянок кори головного мозку. Ще Ушинський говорив, про 10 хвилин руху, які дарують цілий урок зацікавленої уваги.
Шкільна перерва ховає в собі не менше проблем, ніж урок. Від того наскільки швидко діти зможуть переключитися з навчальної діяльності на другу – динамічну, ігрову, залежить позбавлення фізичного і розумового напруження, підвищення емоційного тонусу організму, можливість збереження працездатності на уроках і здоров'я першокласника в цілому.
Запропоновані ігри та вправи здатні забезпечити не лише достатню рухову активність, а й короткий активний відпочинок першокласників, коли значне навантаження відчувають органи зору і слуху, м'язи тулуба та працюючої руки. Також, представлені ігри вирішують і психологічні завдання: створення ефективних взаємин в класі, невілювання рівня тривожності, формування адекватної самооцінки, розвиток уваги та пам'яті, швидкості реакції тощо.
Ігри можуть бути використані в роботі практичних психологів, вчителів, вчителів-логопедів.


Имя файла: 5b837e23abe3b
Размер файла: 30 kb
Скачать фаил
Шкільний булінг в сучасній школі
Ранкові зустрічі в 1 класі
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates