Використання логічних функцій та їх застосування в розв’язанні професійно орієнтованих завдань

​Анотація: Дана методична розробка є частиною блоку інформатики «Електронні таблиці Excel», зокрема вивчення логічних функцій та застосування їх в професійній діяльності. Метою уроку є познайомити з призначенням логічних функцій, особливостями використання, показати учням застосування табличного процесора в професії. Методи проведення уроку: пошуковий; пояснювально – ілюстративний; самостійна робота учнів. Для закріплення вивченого матеріалу учні виконують практичну роботу, для виконання якої діти використовують знання з будови автомобіля та правил дорожнього руху. 

При проведенні уроку учитель використав інтерактивні методи навчання: інтерактивноу гру "Знайди вихід", мультимедійну презентацію; практичну роботу, яка передбачає виконання завдань учнями на комп'ютерах.
Методична розробка може бути використана як у ПТНЗ, так і в загальноосвітніх навчальних закладах.


Имя файла: 5a264266
Размер файла: 1.9 mb
Скачать фаил
Конспект уроку інформатики в 5 класі на тему "Прог...
Рекурсія
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates