Використання хмарних ресурсів для зберігання інформації

​Анотація: Уже з XIX ст. папір перестає бути основним матеріальним носієм інформації. І ті носії, що донедавна вважались «новими та прогресивними», наприклад дискети, магнітні стрічки-плівки, оптичні диски та, навіть, флеш-карти, потрохи відходять або вже відійшли з широкого використання. Крім того, кожному з них можна приписати ряд власних недоліків. А втрата певної інформації може тягнути за собою багато небажаних наслідків. Що ж тоді робити? Користуватися сповна тим, без чого важко уявити сучасність – Інтернетом. Але для захисту інформації та зручності її використання варто використовувати хмарні сервіси. 

У статті розглянуто поняття хмарного сховища даних, а також принцип його роботи, проведено порівняння семи популярних хмарних технологій для обміну та зберігання інформації.


Имя файла: 5a8aa07
Размер файла: 94 kb
Скачать фаил
Методика розв’язування задач з теми "Робота з файл...
Створення інтерактивних завдань за допомогою Micro...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates