Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Використання інтерактивних технологій у процесі викладання електротехніки в ПТНЗ

​Анотація: Для формування професійної спрямованості в учнів, підвищення в них рівня мотивації до самостійної роботи над матеріалами практичних занять, до засвоєння матеріалу, узагальнення й систематизації знань доцільно використовувати інтерактивні засоби навчання, ігрові форми навчання з застосуванням прикладних задач та міжпредметних зв'язків, що активізують їх пізнавальну діяльність, процес формування вмінь самостійної роботи, сприяють формуванню професійної спрямованості, професійно-ділових якостей , що в кінцевому результаті підвищує якість професійної підготовки фахівців, які спроможні конкурувати на ринку праці. Тому метою даної статті є: показати на прикладі дисципліни електротехніки ПТНЗ систему формування професійно значущих якостей майбутнього фахівця технічного профілю за допомогою нетрадиційних методів навчання та які існують можливості поєднання теоретичного матеріалу з предмету з його практичним застосуванням на уроках виробничого навчання .


Имя файла: 5a9077161
Размер файла: 439 kb
Скачать фаил
"Кольорові метали: алюміній, мідь. Властивості цих...
Контрольна робота з теми «Рух і взаємодія. Закони ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.