Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Використання ІКТ в освітньому процесі в школі

​Анотація: Нове покоління, що зростає в епоху інформації, потребує принципово нових рішень у педагогічному вихованні. Використання комп'ютерних та інформаційних технологій є необхідним інструментом для сучасного уроку музичного мистецтва, а також важливим кроком до виховання гармонійної особистості ХХІ століття.

Застосування сучасних комп'ютерних технологій у навчанні є одним з найбільш стійких напрямів розвитку освітнього процесу у наш час. За допомогою використання сучасних технічних засобів можна підвищити мотивацію учня. В якості основної мети використання інформаційних технологій на уроках можна розглядати активізацію пізнавальної і творчої діяльності учнів.
Найбільш важливими відмінними рисами ІКТ є: безперервне і випереджаюча освіта, її фундаментальність, спрямованість на особистісне орієнтування навчання і розвиток творчих здібностей учнів, широке і постійне застосування інформаційних і комунікаційних технологій.
Робота стане в нагоді учителям музичного мистецтва.


Имя файла: 5a84481b4bbc8
Размер файла: 63 kb
Скачать фаил
Урок «Документальний та науково-популярний кінемат...
"Музика українського бароко. Минуле і сучасність."
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.