Використання ІКТ в освітньому процесі в школі

​Анотація: Нове покоління, що зростає в епоху інформації, потребує принципово нових рішень у педагогічному вихованні. Використання комп'ютерних та інформаційних технологій є необхідним інструментом для сучасного уроку музичного мистецтва, а також важливим кроком до виховання гармонійної особистості ХХІ століття.

Застосування сучасних комп'ютерних технологій у навчанні є одним з найбільш стійких напрямів розвитку освітнього процесу у наш час. За допомогою використання сучасних технічних засобів можна підвищити мотивацію учня. В якості основної мети використання інформаційних технологій на уроках можна розглядати активізацію пізнавальної і творчої діяльності учнів.
Найбільш важливими відмінними рисами ІКТ є: безперервне і випереджаюча освіта, її фундаментальність, спрямованість на особистісне орієнтування навчання і розвиток творчих здібностей учнів, широке і постійне застосування інформаційних і комунікаційних технологій.
Робота стане в нагоді учителям музичного мистецтва.


Имя файла: 5a84481b4bbc8
Размер файла: 63 kb
Скачать фаил
Урок «Документальний та науково-популярний кінемат...
"Музика українського бароко. Минуле і сучасність."
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates