Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Виховний захід «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні»

​Анотація: журавлиним ключем відлітають у вічність роки Другої Світової війни. Лишається лише гірка пам'ять, яка ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву. Пам'ять! Що ти залишила? Похоронки? Сльози матерів? Поминальний дзвін та тепло свічки?

Запропонований до вашої уваги урочистий захід був проведений у стінах Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області, приурочений 74-річниці звільнення селища Велика Лепетиха від нацистських окупантів.
Мета заходу: поглибити знання учнів з історії Другої Світової війни; вшанувати пам'ять загиблих визволителів; виховати любов і повагу до історії країни, ветеранів і учасників війни; формувати у дітей почуття гідності, доброти, милосердя.

Додатки до виховного заходу "Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні" – Google Диск

Відеофрагменти та презентацію до заходу можливо скачати з Google Диску за посиланням

Имя файла: 5aba855e10
Размер файла: 573 kb
Скачать фаил
Розробка уроку з правознавства у 10 класі "Юридичн...
«Давня Греція» Брейн-рінг для учнів 6 класу
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.