Виховні бесіди для дітей з особливими освітніми потребами «У світі професій…».

​Анотація: Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності. Така особистість зуміє правильно обрати свій шлях у житті зважаючи на власні можливості. Набуття життєвих компетентностей дітей з особливими освітніми потребами є фундаментом не тільки подальшого успішного навчання, а і самореалізації в соціумі.

Сучасне суспільство вимагає від підлітків бути самостійними, ініціативними, відповідальними, бути здатними орієнтуватися в житті та бути корисними для суспільства. На мою думу, саме виховні бесіди вчать дітей з особливими освітніми потребами бути компетентними у всіх сферах життя.


Имя файла: 5abdfbba47
Размер файла: 23 kb
Скачать фаил
Година спілкування "Майбутнє світу - в руках ниніш...
Проект "Час милосердя без меж"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates