Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Відображення життєвих цінностей у сучасних вокальних жанрах.

​Анотація: Цінності ... Якщо уявити зовсім просто, то цінності визначають, для чого ми живемо, в ім'я чого діємо, чому робимо певний вибір, як вирішуємо, що таке добре і що таке погано. Чому вибудовуємо своє життя так, а не інакше.

Переймаючись питанням: «Що для мене цінно?», багато хто виявляється в глухому куті. Однак дуже важливо дати собі однозначну відповідь, щоб при виникненні нової для себе ситуації бути вірним своїм цінностям.
Освоєння і осмислення пісенної творчості бардів дає вчителю новий нестандартний матеріал для розв'язання етичних, виховних завдань. Цей матеріал настільки великий за обсягом і різноманітний за змістом, що в ньому завжди можна знайти приклади для виховної роботи вчителя з дітьми різного віку. А використання психотехнічних вправ допомагають у розкритті творчих можливостей, у створенні атмосфери безпеки та довіри, при цьому сприяють концентрації уваги на поставленому завданні.


Имя файла: 5a79c74feaec2
Размер файла: 22 kb
Скачать фаил
«Стереотипы в работе учителей начальной школы и их...
Як виховати успішну дитину
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.