Відображення життєвих цінностей у сучасних вокальних жанрах.

​Анотація: Цінності ... Якщо уявити зовсім просто, то цінності визначають, для чого ми живемо, в ім'я чого діємо, чому робимо певний вибір, як вирішуємо, що таке добре і що таке погано. Чому вибудовуємо своє життя так, а не інакше.

Переймаючись питанням: «Що для мене цінно?», багато хто виявляється в глухому куті. Однак дуже важливо дати собі однозначну відповідь, щоб при виникненні нової для себе ситуації бути вірним своїм цінностям.
Освоєння і осмислення пісенної творчості бардів дає вчителю новий нестандартний матеріал для розв'язання етичних, виховних завдань. Цей матеріал настільки великий за обсягом і різноманітний за змістом, що в ньому завжди можна знайти приклади для виховної роботи вчителя з дітьми різного віку. А використання психотехнічних вправ допомагають у розкритті творчих можливостей, у створенні атмосфери безпеки та довіри, при цьому сприяють концентрації уваги на поставленому завданні.


Имя файла: 5a79c74feaec2
Размер файла: 22 kb
Скачать фаил
«Стереотипы в работе учителей начальной школы и их...
Як виховати успішну дитину
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates