Відкритий урок у 5 класі Тема : «Les jouets» ,« Le loisir».

Анотація:  Мета : створення умов щодо успішного формування навичок діалогічного , монологічного та писемного мовлення за темами : «Les jouets» , « Le loisir».

Освітня задача : повторити вивчений матеріал ; повторити та закріпити лексику за темами : «Les jouets » , « Le loisir »; формувати уміння і навички усного мовлення ; вчити учнів вести діалог, використовуючи вивчені кліше.

Розвиваюча задача : розвивати пам'ять , мислення учнів; розвивати вміння подолати труднощі щодо виставленої мети ; розвивати вміння пізнавальноїдіяльності ; розвивати вміння аудіювання , навички і вміння читання та письма ; розвивати граматичні навички з вживанням прийменників au ,à la ,à l', aux

Тип уроку : комбінований ,закріплення вивченого матеріалу ,застосування знань та вмінь.

Форми : фронтальна, колективна робота , робота в парах , групах ,робота з картками.


Имя файла: -.-
Размер файла: 1.9 mb
Скачать фаил
Подорож до Парижа
План-конспект уроку французької мови "La génératio...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates