​Анотація: Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині «безтурботні» моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів і навіть кохання…

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів.

Не можна забувати і про навчання, яке протікає досить жваво: пари, цікаві викладачі, нові друзі, сесія, виробничі практики, курсова робота, виховні заходи, екскурсії, свята, конкурси...

Студентське життя не обмежується навчальними аудиторіями, і після занять студенти мають можливість творчого росту, веселого відпочинку. Кожен день у студента – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам'яті.

Тому, ми зі студентами започаткували свій відеоканал, де знімаємо невеличкі та цікаві відеоролики про життя студентів. Деякі ролики в подальшому можна навіть використовувати як наочний матеріал.

А саме головне це те, що в любий момент можна переглянути різноманітні відео - згадати та сміятися до сліз. адже це і є - студентське життя.

https://kobzon22.wixsite.com/mysite/kopiya-videokurs-ekonomiki