Відеоролики студентського життя

​Анотація: Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це чи не єдині «безтурботні» моменти людського життя, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити божевільні вчинки, знаходити нових друзів і навіть кохання…

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів.

Не можна забувати і про навчання, яке протікає досить жваво: пари, цікаві викладачі, нові друзі, сесія, виробничі практики, курсова робота, виховні заходи, екскурсії, свята, конкурси...

Студентське життя не обмежується навчальними аудиторіями, і після занять студенти мають можливість творчого росту, веселого відпочинку. Кожен день у студента – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам'яті.

Тому, ми зі студентами започаткували свій відеоканал, де знімаємо невеличкі та цікаві відеоролики про життя студентів. Деякі ролики в подальшому можна навіть використовувати як наочний матеріал.

А саме головне це те, що в любий момент можна переглянути різноманітні відео - згадати та сміятися до сліз. адже це і є - студентське життя.

https://kobzon22.wixsite.com/mysite/kopiya-videokurs-ekonomikiПроектування в 9 класі на тему «Корисні речі для і...
Співпраця з батьками моїх учнів в НУШ. Міні-виступ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates