Вчимося позитивному мисленню

​Анотація: Ми всі дуже багато років жили в полоні батьківських стереотипів і стереотипів суспільства. Ми наповнені чужими негативними думками, переконаннями. І ми стали песимістами, жертвами, нещасливими людьми. Це треба усвідомити й прийняти як факт.

Однак часи змінилися. І принципи й переконання, що відбивають рамковий, невільний час, час маленьких виконавчих людей, уже не допомагають жити, досягати успіху, бути щасливим.
Зараз час сильних, впевнених, позитивних людей. І ми можемо стати такими. Адже ми – вже такими були… у дитинстві. І в цьому нам допоможе позитивне мислення. Йому нам обов'язково треба вчитися. Так, як ми вчилися в житті багатьом речам – писати, читати, шити або готовити їжу.

Співавтор розробки: Гоменюк Дмитро Васильович

Имя файла: 5a4de9ebb62
Размер файла: 51 kb
Скачать фаил
Эффект Пигмалиона: сущность, использование в учебн...
Мотивація досягнень — прагнення людини перемог і д...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates