Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Узагальнення знань з теми «Розмноження та розвиток людини»

​Анотація: узагальнити та систематизувати знання з теми «Розмноження та розвиток людини»; дати визначення статевому здоров'ю; виховувати бережне відношення до власного здоров'я; довести необхідність профілактичних заходів для збереження здоров'я. Продовжувати знайомити учнів з базовими поняттями та регуляторними системами, що контролюють ріст і розвиток людини, та яку роль у цих процесах відіграє статева система. Навчити дітей тому, що репродуктивна система людини відіграє важливу роль в її житті, продовженні роду, формуванні населення країни. Сформувати поняття, що життя дається один раз і його треба любити і берегти. Кожну людину треба любити ще до народження. Дитина повинна народжуватись здоровою, бажаною.


Имя файла: 5a8bd94d88
Размер файла: 47 kb
Скачать фаил
Практична робота "Порівняння будови кровоносної си...
Одноклітинні організми. Перехід до багатоклітиннос...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.