Урок-презентація з англійської мови "Вільний час учнів. Допомога іншим

Анотація: В даній роботі представлений конспект уроку та електронна презентація до уроку з англійської мови «Вільний час учнів. Допомога іншим. Free time activities. Helping others » для учнів 4 класу. Вона вміщує в собі різноманітні види роботи для розвитку 4 видів мовленнєвої діяльності, а саме аудіювання, говоріння, читання та письма. Однією з найважливіших умов навчання є формування в учнів позитивного відношення до навчання й позитивних інтересів, а також розвиток мотивації. Тому вчитель початкової школи повинен більш ретельніше підходити до відбору форм та видів робіт на уроці. Даний урок включає в себе парну, групову роботу, роботу з прислів'ям, оснащений яскравою наочністю, роздатковим матеріалом на кожному етапі уроку.

Серед безлічі навчальних дисциплін предмет "англійська мова" посідає особливе місце. Його своєрідність полягає в тому, що в ході вивчення іноземної мови учні здобувають вміння й навички користуватися чужою мовою як засобом спілкування, засобом одержання нової корисної інформації. Викладання англійської мови в сучасній школі дає вчителю широкі можливості по вихованню громадянськості й патріотизму. Цьому сприяє комунікативна складова предмету. Формування особистості учнів, виховання патріотизму, толерантності, доброти, поваги до інших та допомоги іншим було й залишаються одними з головних завдань учителів англійської мови при роботі над різними темами.
Одними із основних завдань патріотичного виховання учнів початкової
школи є:
-формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї,
школи, міста);
-формування духовно-моральних взаємин;
-формування любові до культурного спадку свого народу;
- виховання любові, поваги до своїх національних особливостей;
-толерантне ставлення до представників інших національностей, до ровесни-
ків, батьків, сусідів, інших людей.

Имя файла: -
Размер файла: 977 kb
Скачать фаил
Имя файла: Урок -презентація "Вільний час учнів. Допомога іншим
Размер файла: 977 kb
Скачать фаил
Розвиток лексико-граматичних навичок за темою «Кул...
Англійські тематичні тексти і завдання для ауд...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates