Урок української літератури для 11 класу І.Багряний. «Тигролови» як український пригодницький роман. Проблема свободи й боротьби за своє визволення

​Анотація: Роман "Тигролови" доводить те, що добро та правда переможуть навіть у тому світі, де носіїв високих моральних принципів позбавляють права на існування. Фізична смерть для них не є поразкою, бо вони стають переможцями духовно.

Роман "Тигролови" та його головний герой виховують справжніх, сильних духом представників української нації. Якщо буде в нас більше таких Григоріїв Многогрішних, то духовний потенціал українського народу — незнищенний.

Важко не погодитись, оптимістичний фінал роману дарує нам, читачам, віру в перемогу добра, честі, високої моралі. І хоча реальне життя не завжди демонструє нам такі високі зразки цілеспрямованості, моральної чистоти, духовної сили, хочеться вірити — сміливі завжди мають щастя.


Имя файла: Урок української літератури
Размер файла: 349 kb
Скачать фаил
Літературна гра з теми "Повість Івана Нечуя-Левиць...
Орфографічна пильність як найважливіша умова грамо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.