Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Урок – квест «Україно! Диво калинове…»

​Анотація: шляхом співдружності вчителів української літератури, українознавства, співів, музики, вихователів та учнів провести свято – конкурс з українознавства; на базі курсу українознавства перевірити ерудованість учнів, їхні знання історії України, мови, звичаїв, побуту, традицій, літератури, мистецтва; залучати учнів до глибокого вивчення історії минулого і сучасного України, згадати державну символіку, назви речей побуту, пісні, обереги, українські страви; прищеплювати учням любов і повагу до рідного слова, матері – землі, отчого дому; виховувати учнів патріотами своєї Вітчизни, духовну та історичну пам'ять.

Свято проходить в етнографічній кімнаті «Берегиня». Перед проведенням конкурсу – свята жеребкуванням встановлюємо порядок відповідей – у капелюхах поміщаємо 2 папірці з нумерацією № 1 та № 2.


Имя файла: 5a8dca0a
Размер файла: 35 kb
Скачать фаил
Політичний портрет Ф.Д. Рузвельта
Дидактичний матеріал до теми: «Формування модерної...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.