Урок – квест «Україно! Диво калинове…»

​Анотація: шляхом співдружності вчителів української літератури, українознавства, співів, музики, вихователів та учнів провести свято – конкурс з українознавства; на базі курсу українознавства перевірити ерудованість учнів, їхні знання історії України, мови, звичаїв, побуту, традицій, літератури, мистецтва; залучати учнів до глибокого вивчення історії минулого і сучасного України, згадати державну символіку, назви речей побуту, пісні, обереги, українські страви; прищеплювати учням любов і повагу до рідного слова, матері – землі, отчого дому; виховувати учнів патріотами своєї Вітчизни, духовну та історичну пам'ять.

Свято проходить в етнографічній кімнаті «Берегиня». Перед проведенням конкурсу – свята жеребкуванням встановлюємо порядок відповідей – у капелюхах поміщаємо 2 папірці з нумерацією № 1 та № 2.


Имя файла: 5a8dca0a
Размер файла: 35 kb
Скачать фаил
Політичний портрет Ф.Д. Рузвельта
Дидактичний матеріал до теми: «Формування модерної...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates