Урок-конференція "Антарктида й Антарктика. Особливості водних мас південного океану. Антарктида – льодовиковий материк планети. Загальні відомості. Своєрідність географічного положення материка, його розміри. Відкриття Антарктиди та сучасні дослідження материка. Міжнародне співробітництво у вивченні Антарктики й охороні її природи. Українська дослідна станція академік Вернадський"

Анотація: Урок-конференція "Антарктида й Антарктика. Особливості водних мас південного океану. Антарктида – льодовиковий материк планети. Загальні відомості. Своєрідність географічного положення материка, його розміри. Відкриття Антарктиди та сучасні дослідження материка. Міжнародне співробітництво у вивченні Антарктики й охороні її природи. Українська дослідна станція академік Вернадський"


Тип уроку: урок - вивченого матеріалу

Завдання уроку:

навчальні: ознайомити з поняттям «Антарктика», загальними відомостями про Антарктиду, особливостями водних мас Південного океану; формувати знання про своєрідність фізико-географічного положення материка; поглибити та систематизувати знання про відкриття Антарктиди, сучасні наукові дослідження материка; вдосконалювати уміння та навички, визначати географічне положення, характеризувати основні етапи дослідження материка;

розвиваючі: розвивати інтерес до вивчення теми, розвивати географічне мислення, цікавість до предмету; сприяти розвитку життєвої компетентності учнів;

виховні: сформувати інтерес до пізнання нового, виховувати переконання в необхідності дбайливого ставлення до багатств планети, відчуття прекрасного.


Имя файла: 20181226-102501
Размер файла: 1.2 mb
Скачать фаил
Имя файла: ---
Размер файла: 3.1 mb
Скачать фаил
Географічне положення і дослідження Африки
Дослідження екологічної безпеки Полтавщини
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates