Урок історії "Культура в роки війни. Освіта і наука. Література". 11 клас

​Анотація: Урок з історії України в 11 класі був присвячений розвитку культури (освіта, наука, література) під час Другої світової війни.

Перед учнями була поставлена мета охарактеризувати розвиток української культури в роки війни, поглибити знання учнів про її здобутки та діячів, показати значимість культурних надбань в досягненні перемоги; розвивати вміння учнів критично мислити: аналізувати, оцінювати і коментувати факти і документи.
На уроці використали різноманітні інтерактивні методи і форми навчання. Найбільш цікавими методами були «Кросенс» - головоломка нового покоління, яка поєднує в собі якості відразу деяких інтелектуальних розваг: загадки, ребусу, головоломки і «РОФТ». Сутність цього методу полягає у визначенні ролі (хто пише лист), отримувача, формату та теми.


Имя файла: 5a82872f8bfc
Размер файла: 1.5 mb
Скачать фаил
Внеклассное мероприятие по истории для учащихся 7 ...
Розробка уроку з історії України для 7 класу на те...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates