Урок історії 8 клас

Анотація: В даній роботі розглядається тема «Українські землі у складі Речі Посполитої XVI-перша половина XVII ст. У другій половині XVI-п.п.XVII ст. розгортаються процеси централізації, посилюється вплив Польщі та прогресує занепад Литви. Тривале протистояння з Московським царством поставило Велике князівство Литовське на межу катастрофи. Намагаючись її уникнути, литовці звернулись по допомогу до Польщі. Драматичні і гострі польсько-литовські переговори закінчились в 1569р., компромісом-укладенням Люблінської Унії, які об'єднала Польську державу і Велике князівство Литовське в одне ціле-Річ Посполиту. Українські землі: Волинь, Київщина, Брацлавщина та Поділля перейшли під владу Польщі. Це був досить цікавий і складний період в історії України.

На уроці учні закріплюють та узагальнюють отримані знання. Вчитель використовує різноманітні сучасні форми та методи роботи; сприяє осмисленню подій минулого своєї Батьківщини; розвиває вміння критично мислити, висловлювати свою думку та відстоювати її, наводячи аргументи. Думаю, дана розробка уроку буде цікавою не тільки для вчителя-початківця, а й для колег зі стажем. 


Имя файла: --8-
Размер файла: 48 kb
Скачать фаил
Радянській Союз у міжвоєнний період
Практичне заняття. Наслідки Хрестових походів.
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates