Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Урок інформатики у 5 класі " Додавання, редагування та форматування таблиць". Практична робота «Додавання, редагування та форматування таблиць».

Тип уроку: комбінований.
Цілі:
  • навчальна: навчити створювати таблиці в текстовому процесорі, ознайомити учнів із властивостями таблиці (кількість стовпців, кількість рядків, висота рядків, ширина стовпців, висота та ширина таблиці, розміщення таблиці у тексті); сформувати свідомі знання з даної теми, повторити основні прийоми введення, форматування та редагування тексту, сформувати вміння працювати з таблицями (створювати таблиці, редагувати та форматувати їх) і розрізняти поняття форматування і редагування тексту, таблиці;
  • розвивальна: розвивати навички роботи з текстовим процесором MS Office Word, вміння логічно мислити, сприяти всебічному розвитку учнів, закріпити правила безпечного користування комп'ютером;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики, позитивне ставлення до себе, до свого класу.

Имя файла: 5acb5e36872
Размер файла: 2.4 mb
Скачать фаил
Відтворення відео і аудіо у Visual Basic Express E...
Веб-квест «Безпека в Інтернеті»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.