Урок фізики у 7 класі з теми «Види механічної енергії».

​Анотація: Хочу поділитися досвідом застосування педагогічного програмного засобу «Фізика 7» при вивченні нового матеріалу. І хоча дана програма не є новою, але, на відміну від «Бібліотеки електронних наочностей», крім слайдів та відеофрагментів, містить віртуальний підручник, тестові завдання, розрахункові та експериментальні задачі. Тому її використання як доповнення до «Бібліотеки електронних наочностей» та «Віртуальної фізичної лабораторії» на уроках фізики у 7 класі я вважаю ефективним.

Автор розробки: Волинець Валентина Іванівна, учитель Бубнівсько – Слобідського
навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської областіБлиц - викторина с физики
Механічна енергія та її види

Читайте також:

 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates