Удосконалення професійної компетентності майстрів виробничого навчання при проведенні уроків виробничого навчання

​Анотація: Розвиток професійної (професійно-технічної) освіти, вимагає підвищення особистої відповідальності викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ у виборі форм і методів навчання, і виховання здобувачів освіти, постійного творчого пошуку, професійної компетентності. Саме майстру виробничого навчання належить найбільша роль в підготовці молодого поповнення кваліфікованого робітничого класу країни.
Останнім часом просліджується омолодження педагогічного складу працівників училища і тому питання підвищення фахового рівня молодих майстрів в/н постає дуже гостро.
Оскільки проблема удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, зокрема майстрів в/н, є досить актуальною, то темою роботи є «Запровадження сучасних технологій щодо удосконалення професійної компетентності майстрів в/н при проведенні уроків виробничого навчання»


Имя файла: 5accb8297
Размер файла: 7.9 mb
Скачать фаил
Поліхудожній підхід у розумінні та розкритті музич...
Творча лабораторія
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates