Цикл уроків з зарубіжної літератури для учнів 10 класу за романом Гюстава Флобера «Пані Боварі»

​Анотація: 

Цикл уроків з зарубіжної літератури для учнів 10 класу за романом Гюстава Флобера «Пані Боварі» створений відповідно до оновленої програми 2018 року. В ньому передбачена реалізація важливих видів предметних та ключових компетентностей завдяки урізноманітненню варіантів аналізу художнього твору.

Дана методична розробка може бути корисною для творчого вчителя зарубіжної літератури як базова основа з підготовки власного уроку. Адже цей конспектований варіант знайомить десятикласників із найважливішими подіями життя і творчості французького письменника, особливостями його світоглядних позицій, сприяє розвитку навичок аналізу художнього тексту, характеристики образів та включає різноманітний спектр сучасних цікавих форм роботи на уроках: випереджальні завдання, різні форми інтерактивних вправ, дослідницькі, пошукові, проблемні та колективні творчі завдання, презентації учнів, роботу з літературним словником.

Запропоновані заняття дають можливість розвивати критичне мислення школярів та вміння аргументовано відстоювати власну точку зору.Имя файла: ----
Размер файла: 50 kb
Скачать фаил
Розробка відкритого уроку на тему "Поетичний світ ...
Калейдоскоп цікавих завдань для контрольних робіт ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates