Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Цикл уроків з зарубіжної літератури для учнів 10 класу за романом Гюстава Флобера «Пані Боварі»

Анотація

Цикл уроків з зарубіжної літератури для учнів 10 класу за романом Гюстава Флобера «Пані Боварі» створений відповідно до оновленої програми 2018 року. В ньому передбачена реалізація важливих видів предметних та ключових компетентностей завдяки урізноманітненню варіантів аналізу художнього твору.

Дана методична розробка може бути корисною для творчого вчителя зарубіжної літератури як базова основа з підготовки власного уроку. Адже цей конспектований варіант знайомить десятикласників із найважливішими подіями життя і творчості французького письменника, особливостями його світоглядних позицій, сприяє розвитку навичок аналізу художнього тексту, характеристики образів та включає різноманітний спектр сучасних цікавих форм роботи на уроках: випереджальні завдання, різні форми інтерактивних вправ, дослідницькі, пошукові, проблемні та колективні творчі завдання, презентації учнів, роботу з літературним словником.

Запропоновані заняття дають можливість розвивати критичне мислення школярів та вміння аргументовано відстоювати власну точку зору.

Ключові слова: психологічний роман, художня деталь, об'єктивізм, антигерой, «боваризм».Имя файла: ----
Размер файла: 41 kb
Скачать фаил
Калейдоскоп цікавих завдань для контрольних робіт ...
Здоров'язберігаюча крмпетенція
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.