Цикл уроків з зарубіжної літератури для учнів 10 класу за романом Гюстава Флобера «Пані Боварі»

Анотація

Цикл уроків з зарубіжної літератури для учнів 10 класу за романом Гюстава Флобера «Пані Боварі» створений відповідно до оновленої програми 2018 року. В ньому передбачена реалізація важливих видів предметних та ключових компетентностей завдяки урізноманітненню варіантів аналізу художнього твору.

Дана методична розробка може бути корисною для творчого вчителя зарубіжної літератури як базова основа з підготовки власного уроку. Адже цей конспектований варіант знайомить десятикласників із найважливішими подіями життя і творчості французького письменника, особливостями його світоглядних позицій, сприяє розвитку навичок аналізу художнього тексту, характеристики образів та включає різноманітний спектр сучасних цікавих форм роботи на уроках: випереджальні завдання, різні форми інтерактивних вправ, дослідницькі, пошукові, проблемні та колективні творчі завдання, презентації учнів, роботу з літературним словником.

Запропоновані заняття дають можливість розвивати критичне мислення школярів та вміння аргументовано відстоювати власну точку зору.

Ключові слова: психологічний роман, художня деталь, об'єктивізм, антигерой, «боваризм».Имя файла: ----
Размер файла: 41 kb
Скачать фаил
Калейдоскоп цікавих завдань для контрольних робіт ...
Здоров'язберігаюча крмпетенція
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates