Тригонометрія – це просто і зрозуміло. (Методичні підходи при вивченні тригонометричних формул).

Анотація: Мета навчання математики на профільному рівні полягає в забезпеченні свідомого і міцного оволодіння системою математичних знань, навичок і умінь, які потрібні у повсякденному житті і майбутній трудовій діяльності, достатні для вивчення інших шкільних дисциплін і продовження навчання у вищих закладах освіти за спеціальностями із значною математичною складовою.

Оскільки, починаючи з 2020 – 2021 н. р. математика є обов`язковим предметом ДПА за 11 клас, то її вивченню необхідно приділяти велику увагу.

Зазвичай, коли хочуть когось налякати страшною математикою, як приклад, наводять тригонометрію, як щось дуже складне. Але насправді це цікавий і красивий розділ, який можна розуміти і виконувати відповіднізавдання.

Я хотіла зупинитися на вивченні тригонометричних формул, які є основоюдляспрощення тригонометричних виразів, розв`язування тригонометричних рівнянь і нерівностей, виконання деяких геометричних задач. 


Имя файла: -
Размер файла: 23 kb
Скачать фаил
Про теорему Мебіуса в планіметрії
Додавання раціональних чисел математика 6 клас
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates