Товарна політика переробних підприємств

​Анотація: Ознайомити студентів з поняттям товару та його класифікацією, товарними марками; загальними вимогами до розробки упаковки та її маркування; стратегією розробки нового товару.

Розвивати пізнавальну активність студентів; вміння мислити, аналізувати і систематизувати одержану інформацію та робити висновки; розвивати професійні навички, почуття відповідальності, пам'ять, увагу, творчі здібності до самостійного вирішення проблемних питань та конкретних виробничих ситуацій.

Виховувати активний стиль економічного мислення, зацікавленість дисципліною та обраною професією, сприяти формуванню професійних навичок.


Имя файла: -.--
Размер файла: 328 kb
Скачать фаил
Презентація на тему: "Історія виникнення економічн...
Конспект заняття з дисципліни «Основи економічної ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates