Тестування як ефективний метод визначення рівня успішності учнів у середній школі.

​Анотація: Контроль за навчальною діяльністю учнів, який визначає успішність навчання кожного учня, аналіз отриманих результатів та корегування навчального процесу, являється важливим компонентом педагогічної системи і складовою частиною навчального процесу. Інструментом підвищення якості освіти разом із реформуванням змісту освіти виступає вдосконалення системи оцінювання, модернізація діагностики навчання учнів.

У статті описуються приклади застосування технології розробки електронних тестів засобами MS Office та у програмному середовищі Лазарус. Таким чином, поряд з готовими тестовими оболонками для більш гнучкого впровадження завдань у тестовій формі в електронні методичні розробки викладачі можуть використовувати вбудовані можливості додатків пакета Microsoft Office при мінімальному застосуванні програмування. 


Имя файла: 5a4362f153c
Размер файла: 3.3 mb
Скачать фаил
Гра з інформатики "Хто зверху?"
Підсумкова практична робота «Складання і виконання...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates