Тестові завдання "Клас Птахи". Посібник для учителів 8-х класів.

Анотація: Перевірка знань і умінь - важлива ланка в навчанні біології. Вивчення стану біологічної підготовки - неодмінна умова вдосконалення навчально-виховного процесу. Систематична перевірка виховує в учнів відповідальне ставлення до навчання, дає більш достовірну інформацію про досягнення учнів та прогалини в їх підготовці, дозволяє вчителю керувати процесом навчання, також сприяє виробленню установки на тривале запам'ятовування, на повторення і включення раніше набутих знань у нову систему.


Тести цієї збірки дають можливість за порівняно невеликий відрізок часу перевірити засвоєння великого обсягу навчального матеріалу у всіх учнів класу, отримати об'єктивні дані для порівняння результатів навчальної підготовки учнів одного або декількох класів. У даній роботі представлені тести для поточної, тематичної перевірки знань. Питання для учнів складені з урахуванням вікових особливостей. Тести призначені для учнів 8-х класів за темами «Клас Птахи».

pdf
Имя файла: ---
Размер файла: 733 kb
Скачать фаил
Дидактичні картки з біології для 6 класу
Адаптація
 

Люди, участвующие в этой беседе

Комментарии (1)

Доброго дня, Володимир Володимирович!
Мені сподобались ваші тести, буду використовувати на уроках біології.
Дякую.

  Вложения
  Гость
There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates