ТЕМА: Я –КОНЦЕПЦІЯ – МОДЕЛЬ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО МИСЛЕННЯ Більшість негараздів людства викликана хибними оцінками значення тих чи інших речей у житті. Б.Франклін

Анотація: Усвідомлюємо ми чи ні, але кожен носить в собі уявний образ або портрет самого себе /"Я-концепцію"/, який інколи постає досить туманно, недостатньо чітко окресленим, або й взагалі свідомо не сприймається. В цьому образі втілена наша концепція своєї особистості, уява про самого себе як про людину, що сформувалась на підставі нашоївласної думки про себе. "Я-концепція" формується під впливом:

минулого досвіду;

наших успіхів та невдач;

ставлення до нас людей, особливо в дитячі роки;

власної зовнішності.

Із цих "цеглинок" ми подумки конструюємо образ власного "Я". Будь-яка ідея або думка про себе, випадково вкрапляючись у за­гальну картину, відразу стає для нас "реальною", "правдивою". Ми вже не сумніваємося у справжньості знову набутої якості і діє­мо так, наче вона відповідає істині.


Перетягніть блок сюди
Ім'я файлу: --------
Розмір файлу: 68 kb
Викачати файл
Перетягніть блок сюди
Перетягніть блок сюди
Ім'я файлу: ----
Розмір файлу: 740 kb
Викачати файл
Перетягніть блок сюди
Перетягніть блок сюди
Перетягніть блок сюди
Калошин В.Ф. ПРИЧИНИ НЕАДЕКВАТНОЇ ПОВЕДІНКИ ЛЮДИН...
Калошин Володимир Федорович Як розбудити в собі ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates