Тема СИТУАТИВНА ПОВЕДІНКА: СУТНІСТЬ, ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ Ми винимо у всьому тільки одну людину - і це завжди не ми, а хто-небудь інший. Бари Бек

​Анотація: Нам усім подобається вірити, що ми гарні люди й що в нас є щось позитивне, незалежно ні від чого. Але як ми можемо про це довідатися, поки не пройдемо перевірку? Дуже просто. Кращий спосіб прогнозувати, як хто-небудь буде діяти, це подивитися, як насправді поводилися інші, коли стикалися з такими ж обставинами.

Саме цьому присвячені соціально-психологічні дослідження, у яких визначається вплив людей на поведінки одне одного, соціальних установок на наше мислення, почуття й дії.

Наскільки наша «особистість», тобто наші світоглядні установки, визначають нашу поведінку? Чим ми керуємося, коли нам належить зробити той або інший вчинок? Здоровим міркуванням? Своєю внутрішньою ідеологією? Це питання вирішили досліджувати соціальні психологи... і провели ряд дуже цікавих експериментів. Розглянемо їх.


Матеріали до презентації 

Ім'я файлу: ------
Розмір файлу: 205 kb
Викачати файл

 Стаття

Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 81 kb
Викачати файл
Калошин.В.Ф. Гоменюк Д.В. Практикум по самоосвіті ...
Помилки мислення в анфас і профіль. – К.: Редакція...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates