Тема: «ЛЮДИНА ТА ЇЇ МОЖЛИВОСТІ»

Анотація: Шекспір сказав: " Ми знаємо, хто ми є, але ми не знаємо, ким би могли стати !" Чи не підходить ця фраза для вас?Чи не зосереджуєтесяви занадто на своїхзасмученнях, помилках, невміннях вести справу, і лише зрідка замислюєтесь над тим, ким могли б стати?

Проблема полягає в тому, що ваше виховання було побудоване на засадах, котрі заважали вам усвідомити свою унікальність і … величність. Але ви є співучасником будівництва свого життя, ви володієте всіма можливостями, щоб змінити його.

Всі видатні особистості прийшли до однакового висновку: не можна шукати рішення своїх проблем у навколишньому світі. Про це нагадував і І.Христос: «Царство небесне в середині вас». Воно знаходиться не в якійсь далекій країні і не на небесах. Величезні сили знаходяться в кожномуз нас. Здоров'я, щастя і мир з самим собою – природний стан буття, якщо ви розірвете кайдани песимізму та зневіри у власні сили.


Матеріали до теми 

Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 63 kb
Викачати файл

Стаття Нік Вуйчич - людина легенда 

Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 322 kb
Викачати файл
Соммэр Дарио Салас Мораль XXI века: Пер. с исп. —...
Секрети успішного життя. — Х. : Вид. група «Основа...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates