Технологічний процес виготовлення джинсової рамки для фотографії

Анотація: Зі старих джинсів можна зробити багато виробів своїми руками, які прикрасять ваш інтер'єр і додадуть йому особливий шарм та індивідуальність. Однією з таких приємних дрібниць є джинсові рамки для фотографій, виготовлені у стилі хенд мейд. Принадність таких рамочок в тому, що, по перше, вони є ексклюзивними, неповторними, оскільки існують в одному екземплярі. По-друге, їх виготовлення не коштуватиме вам багато грошей, бо можна надати друге життя старим речам - джинсовому одягу. По-третє, можна зробити фоторамки нестандартного розміру і форми, тобто утілити всі свої креативні бажання в реальне життя. Все обмежується лише вашою фантазією.

Цей об'єкт проектної діяльності може бутиуспішно реалізован у 9 класах, що підлягають поділу, так і в класах, що не поділяються на групи хлопців і дівчат. Фоторамку можна виготовити під час реалізації різних творчих проектів: нове життя старим речам, вироби для власних потреб, або корисні речі для інтер'єру. Перевага цього об'єкта проектування в тому, що його виготовлення не залежить від наявності спецобладнання чи матеріалів, та вимагає володіння хоча б початковими навичками з обробки текстильних матеріалів. 


Имя файла: ---.--
Размер файла: 1.3 mb
Скачать фаил
Виготовлення бісерної прикраси
Сучасні аспекти українського бісероплетіння
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates