Театралізована ігрова програма для учнів молодшої школи «Як дівчата на вечорниці збиралися»

​Анотація: Надзвичайно велику роль у формуванні життєвих компетентностей відіграють форми позакласної роботи. Загальнокультурна, громадянська та соціальна – це основні компетентності, формуванню яких сприяє ігрова програма для учнів молодшої школи «Як дівчата на вечорниці збиралися». Неформальна атмосфера, рухливі конкурси дають розрядку від буденного навчального процесу та змогу кожному проявити свої здібності.

Крім того, в основі сценарію закладена комунікація старшої та молодшої школи, так як матеріал заходу розрахований на учнів 3-4 класів, а в якості ведучих – учні 9-11класів. Маленькі діти бачать привітне, дружне ставлення старшокласників до них і це, в подальшому, буде сприяти полегшенню адаптації молодших школярів у середній школі.

Театралізована ігрова програма , яку я пропоную колегам, неодноразово проводилася в нашій школі. Також пройшла районний вибірковий етап і була презентована на міському фестивалі «Гра скликає друзів».


Имя файла: 5b7c05c82af2c
Размер файла: 4.6 mb
Скачать фаил
Розробка відкритого уроку з предмету "Технічне кре...
"Вивчення педагогічного досвіду та спадщини видатн...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates