Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Театралізована ігрова програма для учнів молодшої школи «Як дівчата на вечорниці збиралися»

​Анотація: Надзвичайно велику роль у формуванні життєвих компетентностей відіграють форми позакласної роботи. Загальнокультурна, громадянська та соціальна – це основні компетентності, формуванню яких сприяє ігрова програма для учнів молодшої школи «Як дівчата на вечорниці збиралися». Неформальна атмосфера, рухливі конкурси дають розрядку від буденного навчального процесу та змогу кожному проявити свої здібності.

Крім того, в основі сценарію закладена комунікація старшої та молодшої школи, так як матеріал заходу розрахований на учнів 3-4 класів, а в якості ведучих – учні 9-11класів. Маленькі діти бачать привітне, дружне ставлення старшокласників до них і це, в подальшому, буде сприяти полегшенню адаптації молодших школярів у середній школі.

Театралізована ігрова програма , яку я пропоную колегам, неодноразово проводилася в нашій школі. Також пройшла районний вибірковий етап і була презентована на міському фестивалі «Гра скликає друзів».


Имя файла: 5b7c05c82af2c
Размер файла: 4.6 mb
Скачать фаил
Розробка відкритого уроку з предмету "Технічне кре...
"Вивчення педагогічного досвіду та спадщини видатн...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.