Teaching is my long-lasting career and passion!

Сьогодні до вчителя пред'являються дуже високі професійні вимоги: універсальна освіченість, ерудиція, інформованість, прогресивність, здатність вести цікаві уроки, давати цікаві завдання.

Вчителю недостатньо добре знати свій предмет, він повинен добре розбиратися в педагогіці і дитячої психології. Фахівців в різних областях багато, але не всі зможуть стати хорошими вчителями.

Не факт, що великий професіонал, вчений зможе навчати дітей, особливо в школі. Для цього потрібен особливий склад особистості, неповторні якості вихователя.

Учитель - це не професія, а спосіб життя. Я впевнена, що головне в роботі вчителя - розвиток душі, формування характеру, виховання справжньої Людини. Для сучасного вчителя дуже важливо ніколи не зупинятися на досягнутому, а обов'язково йти вперед, адже праця вчителя - це чудове джерело для безмежної творчості. 


Имя файла: -
Размер файла: 17 kb
Скачать фаил
Щоквартальний журнал для родини та їх дитини "Прол...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates