Табличний процесор

​Анотація: Розробка уроку присвячена темі - «Табличний процесор», для 7 класу.

Табличний процесор — це комплекс взаємопов'язаних програм, призначений для обробки електронних таблиць.
Електронна таблиця — це комп'ютерний еквівалент звичайної таблиці, що складається із рядків і граф, на перетині яких розташовуються клітки, в яких міститься числова інформація, формули або текст.
Табличний процесор забезпечує роботу з великими таблицями чисел. При роботі з табличним процесором на екран виводиться прямокутна таблиця, у клітинах якої можуть перебувати числа, пояснювальні тексти та формули для розрахунку значень у клітці за наявними даними. Тобто програмні засоби для проектування електронних таблиць називають табличними процесорами. Вони дозволяють не тільки створювати таблиці, але й автоматизовувати обробку табличних даних.
З допомогою електронних таблиць можна виконувати різні економічні, бухгалтерські та інженерні розрахунки, а також будувати різного роду діаграми, проводити складний економічний аналіз, моделювати і оптимізувати рішення різних господарських ситуацій і т. д.


Имя файла: 5abdf50073
Размер файла: 14 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5abdf50dd8
Размер файла: 27 kb
Скачать фаил
Веб-квест «Безпека в Інтернеті»
«Ефекти анімації, рух об'єктів у презентаціях»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates