Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Табличний процесор

​Анотація: Розробка уроку присвячена темі - «Табличний процесор», для 7 класу.

Табличний процесор — це комплекс взаємопов'язаних програм, призначений для обробки електронних таблиць.
Електронна таблиця — це комп'ютерний еквівалент звичайної таблиці, що складається із рядків і граф, на перетині яких розташовуються клітки, в яких міститься числова інформація, формули або текст.
Табличний процесор забезпечує роботу з великими таблицями чисел. При роботі з табличним процесором на екран виводиться прямокутна таблиця, у клітинах якої можуть перебувати числа, пояснювальні тексти та формули для розрахунку значень у клітці за наявними даними. Тобто програмні засоби для проектування електронних таблиць називають табличними процесорами. Вони дозволяють не тільки створювати таблиці, але й автоматизовувати обробку табличних даних.
З допомогою електронних таблиць можна виконувати різні економічні, бухгалтерські та інженерні розрахунки, а також будувати різного роду діаграми, проводити складний економічний аналіз, моделювати і оптимізувати рішення різних господарських ситуацій і т. д.


Имя файла: 5abdf50073
Размер файла: 14 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5abdf50dd8
Размер файла: 27 kb
Скачать фаил
Веб-квест «Безпека в Інтернеті»
«Ефекти анімації, рух об'єктів у презентаціях»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.