«Світ без відходів – це реальність чи фантастика?»

​Анотація: Нинішню епоху розвитку людської цивілізації звично називають космічною, електронною, ядерною, зважаючи на досягнення людства й науково-технічний прогрес. Водночас це епоха екологічної кризи у взаєминах суспільства і природи. Екологічні проблеми, досягши планетарного масштабу, утворюють нову соціальну реальність. Їх вирішення залежить насамперед від рівня екологічної культури населення, екологічної свідомості, екологічної освіти та виховання.
Глобальну екологічну кризу можна подолати, лише змінивши суспільну психологію, виховавши нове ціннісне ставлення до природи, сформувавши світоглядну свідомість людини. Екологічні знання, навички, переконання потрібні кожному для мотивації своєї поведінки у природі, виховання почуття особистої відповідальності за стан довкілля, усвідомлення місця людини у природі, вміння прогнозувати особисту діяльність і діяльність інших людей, цінувати та оберігати природу рідного краю і власне здоров'я. Питанню екологічного виховання молоді присвячена дана методична розробка.
Методична розробка заходу призначена для викладачів, керівників груп, вчителів для проведення виховного заходу екологічного спрямування.


Мета заходу: привернути увагу учнів до екологічної проблеми, розвивати у них почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє планети; виховувати прагнення до гармонії, людяності, доброти.


Имя файла: 5b7fe45242ff6
Размер файла: 1.3 mb
Скачать фаил
Имя файла: 5b7fe4bb2481e-1
Размер файла: 4.4 mb
Скачать фаил
Свято Першого Дзвоника "Здраствуй, Країно Знань!"
Літературно-музична експозиція "Хліб-годувальник"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates