Світ бальзаківських персонажів у контексті сучасної їм історичної епохи

​Анотація: Перша половина XIX століття характеризувалась бурхливим розвитком нових відносин не тільки у Франції, але й усій Європі. Бальзак отримав славу не тільки літератора, але й історика сучасної йому епохи, оскільки у «Людській комедії» створив панораму сучасного йому французького суспільства, охопивши всі верстви населення і показавши вплив грошей на персонажів.

Розробка уроку показує альтернативний хід подій, коли Люсьєн де Рюбампре виживає і повертається до провінційного життя, позбавившись своїх амбіцій. Остання частина розробки присвячена людині, якою міг би стати Люсьєн за умови важкої праці – поету Теофілю Готьє.


Имя файла: 5a47fa7020
Размер файла: 67 kb
Скачать фаил
Інтелектуальна конкурсна програма "Жінки в історії...
Інтегрований урок за темою "Давня Індія"
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates