Сучасні технології проведення занять з фізики.

​Анотація: Підвищити інтерес студентів до вивчення фізики допомагають нестандартні заняття. Нестандартні заняття - це імпровізація учбового заняття, що має нетрадиційну структуру . В статті розглянуто класифікацію нестандартних занять відносно сучасних педагогічних технологій навчання, які використовуються в організації і методиці їх проведення. Надано план проведення нестандартного заняття-подорожі з елементами медіа презентацій:

«Правила зміщення і радіоактивні сім'ї. Альфа-розпад, бета-розпад, гамма-випромінювання. Загальні відомості про ядерні реакції. Штучна радіоактивність. Трансуранові елементи. Реакція поділу важких ядер. Реакції термоядерного синтезу.»
Розглянуто переваги і недоліки нестандартних занять та деяких технологій. Стаття стане в нагоді викладачам і вчителям фізики.


Имя файла: 5b4cefefd25d
Размер файла: 23 kb
Скачать фаил
Имя файла: 5b4cf1b2e6
Размер файла: 2.1 mb
Скачать фаил
Інноваційні технології навчання.
Фізичні парадокси
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates