Анотація: Обґрунтування актуальності теми:

У період національно-культурного і соціально-економічного відродження України гостропостає питання патріотичного виховання молоді, прищеплення любові до Батьківщини, виховання справжнього, свідомого громадянина нашої держави. З метою формування в дітей патріотичної, національної свідомості і самосвідомості велика увага приділяєтьсявивченню культурної та історичної спадщини, історії та традиційрідного краю, обрядів, свят, оберегів. Українська родина є найпершою школою мудрості і любові, національного виховання, найчистішим діамантом моральної чесності, формуванням великої любові та поваги до рідної мови, народних звичаїв, традицій, свят, обрядів, символів та реліквій. В родинному колі – найліпшому середовищі для формування особистості дитини – завжди прищеплювалися національний характер і національна психологія українців. Хорошим засобом родинного виховання дітей та зміцнення родинних зв'язків є свята. Це традиційні народні свята та суто родинні, до яких належать дні народження членів родини, свято народження сім'ї. Доброю традицією є проведення вихідних і свят всією сім'єю.

Мета роботи:формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини шляхом проведення родинного свят і піднесення та утвердження українських родинних цінностей.

Завдання роботи:

1. Виховувати любов до батьків, рідної мови, вірність у коханні, дружбі, побратимстві, віддане ставлення до Батьківщини-України.

2. Сприяти розвитку національних традицій, звичаїв і обрядів.

3.Сприяти утвердженню духовних цінностей запорізьких козаків:

культу Роду і народу, культу Батька – захисника сім'ї, творця історії і державності; культу Матері – Берегині роду, культу Дідуся–Бабусі, рівноправності української сім'ї.

Категорія користувачів, на яку розрахований матеріал:

учні 5-11 класів, їх батьки, дідусі та бабусі.


Имя файла: --
Размер файла: 30 kb
Скачать фаил