Стаття «Формування комунікативних навичок учнів молодшого віку на уроках англійської мови для успішної соціалізації особистості.»

​Анотація: Основною вимогою до вивчення іноземної мови на початковому ступені є не автоматичне заучування учнями фонетичного, лексичного та граматичного матеріалу, а розвиток умінь іншомовної комунікації, тобто спілкування, що можливе за умови комунікативного підходу. Тому надзвичайно актуальним на сьогоднішній день є питання формування комунікативних навичок у молодших школярів на уроках англійської мови. Автор статті розкриває сутність комунікативно-орієнтованого навчання іноземної мови, висвітлює теоретичні основи формування комунікативних навичок молодших школярів у процесі вивчення англійської мови, ділиться практичними порадами з власного досвіду роботи щодо використання прийомів формування комунікативних навичок в учнів 2 класу на уроках англійської мови. 


Имя файла: 5a4eac6be6e
Размер файла: 79 kb
Скачать фаил
Різдвяні кольори
Організація навчально-виховного процесу на уроках ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.