Стаття «Формування комунікативних навичок учнів молодшого віку на уроках англійської мови для успішної соціалізації особистості.»

​Анотація: Основною вимогою до вивчення іноземної мови на початковому ступені є не автоматичне заучування учнями фонетичного, лексичного та граматичного матеріалу, а розвиток умінь іншомовної комунікації, тобто спілкування, що можливе за умови комунікативного підходу. Тому надзвичайно актуальним на сьогоднішній день є питання формування комунікативних навичок у молодших школярів на уроках англійської мови. Автор статті розкриває сутність комунікативно-орієнтованого навчання іноземної мови, висвітлює теоретичні основи формування комунікативних навичок молодших школярів у процесі вивчення англійської мови, ділиться практичними порадами з власного досвіду роботи щодо використання прийомів формування комунікативних навичок в учнів 2 класу на уроках англійської мови. 


Имя файла: 5a4eac6be6e
Размер файла: 79 kb
Скачать фаил
Різдвяні кольори
Організація навчально-виховного процесу на уроках ...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates