Стаття "Формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні учнів старшої школи з використанням прийомів драматизації"

Анотація: 

Стаття «Формування англомовної компетентності в діалогічному мовленні учнів старшої школи з використанням прийомів драматизації» - результат проходження педагогічної практики у Державному вищому навчальному закладі «Бердичівський коледж промисловості, економіки та права» у жовтні-листопаді минулого року. Під час практики вдалося набути практичних вмінь та навичок і, маю сподівання, стимулювати інтерес студентів коледжу до вивчення іноземної мови та зарубіжної літератури.


pdf
Имя файла: -------------
Размер файла: 371 kb
Скачать фаил
Across Generations / Скрізь покоління
The soul of Scotland
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates