Увага! На сайті тривають профілактичні роботи, частина контенту недоступна
( У категоріях: "Англійська мова і література", "Музика, мистецтво, художня культура", "Психологія", "Інше" може не бути файлів).

Спроби систематизації хімічних елементів

​Анотація: 

Презентація « Спроби систематизації хімічних елементів»присвячена вивченню подій, які передували відкриттю Д. І. Менделєєвим періодичного закону та складанню періодичної системи хімічних елементів, а також тому які факти першими підтвердили його вірність. Мета роботи оцінити важливість і незвичайність відкриття Менделєєва, коротко вивчивши історичний хід подій і використав факти про передбачені Менделєєвим не відкриті на той час елементи. Ви можете використовувати її частково або повністю залежно від об'єму уроку. Прошу звернути увагу, на те що багато слайдів супроводжується важливою інформацією до слайду. Маю надію на те, що вона сподобається вам своїм оформленням і інформативністю. Буду вдячна за відгуки.


pdf
Имя файла: --------
Размер файла: 5.5 mb
Скачать фаил
Групи хімічних елементів частина I
Інтегрований квест з природничих наук
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
© 2018 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2018  Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.