Співробітницьтво з дитиною - ефективний засіб виховання

Анотація: Гоменюк Д.В.

Дитина приходить у життя як гість - вона інша, невідома нам людина, ми раді їй, ми на все готові заради неї, ми любимо її, ми щасливі бачити її такою, якою вона є. Дорогим, найдорожчим гостем у нашому домі.

Але, виростаючи, вона поступово стає рівною нам, нашим співробітником. І так у сімейну нашу педагогіку входить, мабуть, найважливіше й саме складне слово - співробітництво. Співробітництво у вихованні - те ж, що дух в особистості.

Виховання - це співробітництво з дитиною. Педагогіка - наука про мистецтво співробітництва. Співробітничати з людьми значить поважати їх, цінувати, уміти поступитися своїми бажаннями, мати потребу в них і бути їм потрібним.


Ім'я файлу: ---
Розмір файлу: 179 kb
Викачати файл
Як робити зауваження учням конструктивними? (прак...
Практичні поради учням щодо побудови успішного жит...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates