Соммэр Дарио Салас Мораль XXI века: Пер. с исп. — М.: Издательство «Кодекс». — 480 с.

Анотація: Шановні Добродії,книга «Мораль XXI века» пояснює, як дотримання норм моралі привиде людину до справжнього успіху та гармонії.

У наші дні багато хто думає, що бути чесним — невигідно, а успіх супроводжує хитрим, жадібним і спритним людям. Автор спростовує ці помилки, що ведуть до краху всієї цивілізації, і пропонує будувати життя на основі моральної чистоти та вдосконалення свідомості. Даріо Салас Сомер говорить про закони Всесвіту, розуміння яких дає людині відчуття безперервного щастя та глибоку віру у подоланні труднощів.

Книга написана живою та доступною мовою. Вона поєднує філософію з наукою і знайшла однодумців у багатьох країнах світу і, на мій погляд, корисна та актуальна для широкого загалу освітян


Ім'я файлу: ----21-
Розмір файлу: 1.4 mb
Викачати файл
Життєтворчість - сучасна парадигма розвитку особи...
Тема: «ЛЮДИНА ТА ЇЇ МОЖЛИВОСТІ»
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates