Скажіть життю так

Анотація: Усе, що відбувається з Вами в житті, жадає Вашого прийняття й позитивного настрою, начебто Ви говорите всьому: «Ви теж маєте право бути тут! І у Вас є право на існування!» При цьому не важливо, чи йде мова про Ваші головні болі або про Вашу лють, про Вашого буркотливого чоловіка або про неприємності на роботі, про «важкого учня», про дощ або снігопад. Адже все це — уже отут. Якщо Ви це помітили — Ви вже не можете це стерти: ні свої головні болі, ні свого чоловіка, дружину або дощ за вікном ...

Однак ми на такі ситуації (на неприємності в нашому житті) реагуємо, як правило, множинними «Ні». Усі наші реакції — наша злість, лють, наші думки — говорять: «Ні. Я не прагну, щоб це зараз отут було. Я не прагну, щоб у мене боліла голова, я не прагну буркотливого чоловіка або склочну дружину, я не прагну, щоб зараз ішов дощ!» 


Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 26 kb
Викачати файл
Шлях вчителя до дисципліни
Самоосвіта викладача - важлива умова підвищення йо...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates