Скарбничка якісних задач з фізики

​Анотація: Вивчення природи людиною, розуміння її законів, пояснення таємниць – все це завжди хвилювало не тільки вчених, а й митців. Наукове пізнання природи та її художнє сприйняття йдуть поруч, взаємно збагачуючи одне одного. Не зважаючи на різницю художнього сприйняття природи та її наукового опису, між ними є глибокий внутрішній зв'язок. «Скарбничка якісних задач», яка ілюстрована репродукціями картин видатних художників, містить приклади різних фізичних явищ. Якісні задачі, сформульовані на їх основі, дуже цікаві і корисні для розвитку фізичного мислення учнів. Розв'язання таких задач потребує серйозної і ґрунтовної підготовки, що спонукає учнів до самоосвіти. 

Доцільне, доречне і вміле використання творів мистецтва в навчанні фізики роблять процес пізнання більш емоційним і вражаючим, ні в кого вже не повернеться язик назвати фізику «сухою наукою».


Имя файла: 5a5b67
Размер файла: 1.7 mb
Скачать фаил
Розробка уроку у 11 класі."Наша Галактика-Чумацьки...
"Фізико - математичний марафон" (5-8 класи)
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates