Сюжетно-рольовий урок з фізичної культури для учнів 5 класу «Експедиція в Антарктиду»

Анотація: У зв'язку з введеннямв програмний матеріал з фізичної культури 3-ї навчальноїгодиниактуальним стало проведення сюжетно-рольових уроків.

Застосування сюжетно-рольових уроків для школярів зіграло велику роль, покращилась дисципліна на уроках та відвідування.

Представлений сюжетно-рольовий урок актуальний для сучасного техногенного часу, він розвиває логічне мислення, почуття колективізму і взаєморозуміння, відповідальність за людей і оточуючий світ, виховує самостійно вирішувати завдання в складних ситуаціях, труднощах. Урок також розвиває спритність, швидкість , координацію рухів.

На уроці представленасюжетно-рольова гра на основі загально-фізичної підготовки та естафет. Ми з дітьми назвали її «Експедиція в Антарктиду».

Інноваційний урок. Тема: Влейбол
Технологія «Дитячі Ігри» Роландаса Радвили на уроц...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates