"Шлях Жульєна Сореля - це шлях падіння чи злету? За романом Стендаля "Червоне і чорне"

​Анотація: Конспект уроку зарубіжної літератури у 10 класі за темою "Шлях Жульєна Сореля - це шлях падіння чи злету? За романом Стендаля "Червоне і чорне"спрямований на свідоме розуміння змісту роману та глибокої характеристики життєвого шляху головного героя роману Жульєна Сореля. В розробці використані різні форми роботи, які сприяють розвитку логічного мислення, образного мислення, творчої активності учнів на уроці. Сплановані фронтальна робота, тестові завдання, творчі завдання, складання схем, графіків, асоціативне гроно. Всі види роботи спрямовані на формування умінь, навичок учнів працювати з текстом, добирати цитати для характеристики образів. На уроці спостерігаються паралельна робота: індивідуальна та творча. Учні залучаються до навчальної дискусії, висловлення своєї власної думки та її обстоювання. Протягом уроку активізується розумова діяльність учнів шляхом створення проблемних ситуацій, які спонукають дітей до аналізу твору, відстеження життєвого шляху головного героя Жульєна Сореля. Учні свідомо підходять до розв'язання проблеми та теми уроку, що є запорукою свідомого розуміння тексту. Урок спрямований на виховання у дітей моральних якостей, базових компетентностей, цілеспрямованості у житті, здатності відповідати за свої вчинки, свідомо обирати життєвий шлях. 

Урок буде корисним для колег у вивченні роману Стендаля "Червоне і чорне". Новітні технології урізноманітнюють форми і методи роботи на уроці. 


Имя файла: 5a9fb2a6668
Размер файла: 19 kb
Скачать фаил
Технологія проведення відкритого заняття по темі "...
Тема пам’яті та вірності у вірші Булата Окуджави «...
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Контакти

вул. Плеханівська, 66, оф. 11, м. Харків, 61001 
Адміністратор порталу:
Тел. : +38 (068) 375-46-34
Тел. : +38 (066) 820-40-65
Тел. : +38 (057) 731-96-33
(с 9.00 до 17.00 субота, 
неділя - вихідний
)

e-mail:  
Premium Joomla Templates