ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я РОЗУМНОЇ ЛЮДИНИ

Анотація:Розробки останніх років у галузі психології та психотерапії, нейробіології однозначно говорять про знану роль психіки у розвитку та підтримці хвороб. Зараз сучасна медицина виділяє цілий клас захворювань, які названі психосоматичними захворюваннями, що з'явилися у зв'язку з тривалими і потужними конфліктами всередині людини або в її відносинах з значущими людьми. Під психосоматичними хворобами (хворобами душі і тіла) розуміютьпорушення функцій внутрішніх органів і систем, виникнення і розвиток яких найбільшою мірою пов'язано з нервово-психічними чинниками, особливостями емоційного реагування особистості.

Можна вважати цілком доведеним, що будь-яка хвороба виявляється пов'язаною з нашим способом життя та способом мислення. І цей зв'язок настільки сильний і настільки інтимний, що мимоволі починаєш замислюватися про те, що ж сидить глибоко в нас і наскільки величезний цей потенціал. 


Ім'я файлу: ----
Розмір файлу: 1.7 mb
Викачати файл
Формуємо навички впевненої людини
Як мрії стають реальністю?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates