ШЛЯХ ДО СЕБЕ

Анотація: «У світі всього мало. Світ недосконалий і жорстокий. На всіх не вистачить» - так звучить це негативне руйнівне уявлення про світ, вкладене в нас з дитинства.

Згідно з цим уявленням про світ як про недосконалий, в якому всього мало, - в ньому мало сил, мало енергії, мало можливостей. У ньому мало хороших людей. Мало підтримки. Тому використовувати ви можете тільки свої власні сили. Де ж взяти ще інші, коли в світі всього недостатньо?

Ось і проживають більшість людей згідно цьому переконанню - життя на самоті зі своїми проблемами, переживаннями. З обмеженими силами, які рано чи пізно закінчуються, виснажуються. Живучи так, людина періодично потерпає від втоми, приреченості. Потрапляє в пута песимізму та депресії.

І, вважаючи, що в світі немає сил, підтримки, вона не може побачити, знайти і отримати її. Вона, дійсно, не може побачити її і отримати, тому що - ви це вже знаєте: ми бачимо в житті, в людях те, що хочемо бачити, що замовляємо бачити. Не бачимо, чого не замовляємо. Мозок просто послужливо вибирає нам потрібну інформацію з усієї інформації про світ. Що ж робити ? У чому вихід?


Ім'я файлу: --
Розмір файлу: 195 kb
Викачати файл
Використовуйте силу думки
Як протидіяти тарганам в нашій голові?
 

Коментарі (0)

There are no comments posted here yet

Залишити свій коментар

Posting comment as a guest.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Редакція порталу «Учительський журнал он-лайн» може не поділяти точки зору автора та користувачів порталу, які висловлюються у формі коментарів до статей, повідомлень на форумі тощо. Автори публікацій відповідають за достовірність фактів, цитат, власних назв і т.п. Матеріали публікуються в авторському варіанті; ілюстрації, пунктуація і лексика авторські. Претензії не приймаються. Матеріали не рецензуються.

Premium Joomla Templates